Trutnov - dům C1

Základní informace

Termín zahájení: 10.2022

Stav výstavby: Kolaudace červen 2024

Počet bytů: 23

Aktuální dispozice bytů:

Web projektu: www.bydlenitrutnov.cz

Trutnov se dvaatřicetitiísíci obyvateli je druhým největším městem Královehradeckého kraje, leží v malebném podhůří Krkonoš v údolí meandrující řeky Úpy. Je městem draka, jehož nese ve svém znaku a je označován jako východní brána nejvyšších českých hor. Trutnov je městem moderním, kulturním a sportovním. Jsou zde vynikající podmínky pro život.

Srdcem tohoto podhorského města je krásné historické centrum s mnoha pamětihodnostmi – Krakonošovo náměstí s unikátním komplexem podloubí, Stará radnice z roku 1861, Krakonošova kašna, Haasův palác, kostel Narození PannyMarie z roku 1782, muzeum, galerie, činaučná stezka – po stopách prusko-rakouské války z roku 1866.

V blízkosti Trutnova jsou vyhlášené lyžařské areály: Mladé Buky, Svoboda nad Úpou, Janské Lázně včetně kabinkové lanovky, Černý Důl, Pec pod Sněžkou, Malá a Velká Úpa. Další turistické cíle, které jsou v blízkosti a jsou četně navštěvovány: ZOO ve Dvoře Králové, Hospital Kuks, Les Království, Adršpašskoteplické skály, vojenská pevnost Josefov, Ratibořice a další.

V průběhu celého roku se ve městě konají jedinečné kulturní akce pro širokou veřejnost a to nejen ve společenském centru UFFO, oceněném stavbou roku 2011. Dále jsou pořádányrůzné koncerty - Trutnovský podzim, Jazzinec, CIRK-UFF, letní festivaly, jarmarky, různá divadelní představení, vernisáže, výstavy, dračí slavnosti, Pivofest, vinařské slavnosti a další. Ve volném času mohou Trutnováci navštívit například rozlehlý městský park s naučnou stezkou, rekreační areál Dolce, Tkalcovské muzeum nebo dělostřeleckou pevnost Stachellberg.

Trutnov je sportovním městem, a to díky spoustě areálů pro veřejnost - tenisové kurty, fotbalový a atletický stadion, krytý zimní stadion, plavecký bazén, letní koupaliště, basketbalová hala, kuželna a také in-line stezka.

Trutnov je moderním městem s kompletním zázemím – jesle, mateřské a základní školy, střední školy, gymnázium, zdravotnická zařízení, nemocnice, dům s pečovatelskou službou, supermarkety, autobusové a vlakové nádraží, divadlo, kino, různá sportoviště a také místní letiště.

Co se týká pracovních příležitostí, tak naše město nabízí širokou nabídku pracovní příležitosti zejména pak v elektrotechnickém průmyslu (ABB, ZPA, Siemens), cestovním ruchu nebo v již tradičních městských firmách (Kasper, Step, apod.)

Zásadním přínosem pro celý region bude dokončení výstavby dálnice D11, jež zlepší spojení s Prahou a dále napojení na sousední Polsko. Dojde tak k ekonomickému a hospodářskému zatraktivnění regionu, jehož důsledkem bude příliv investorů, potažmo pracovních příležitostí. Současná investice do bydlení v Trutnově se tedy ukazuje jako strategicky velmi výhodná.

Proč zvolit řešení od nás?

Společnosti hrozí minimální technologická rizika

Žádná z činností nezávisí na chodu složitých technologií a počítačových řešení

Majetek firmy je řádně pojištěn v souladu s pojistnými podmínkami vybraných pojišťoven

Ozvěte se nám

491 421 526